Jak správně vybrat oblečení

Doporučujeme:

Nejlepší způsob, jak správně určit vámi požadovanou velikost oblečení v našem internetovém obchodě je vybrat si z vašeho šatníku odpovídající druh zboží, který vám nejlépe padne a ten pomocí (nejlépe krejčovského) metru přeměřit.

Je důležité nepřeměřovat oblečení na konkrétní osobě! Při tomto způsobu měření může velmi snadno docházet k určitým nepřesnostem.

Doporučujeme velikost měřit na oblečení v zapnutém a napnutém stavu.

Z naměřených hodnot lze pak pomocí velikostních tabulek určit požadovanou velikost, kterou již můžete vybrat v detailu daného produktu. Velikostní tabulky jsou uvedeny buď přímo u zboží, nebo platí všeobecné rozměry (Velikostní tabulky).

V případě jakýchkoli nejasností nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám s výběrem vhodné velikosti pomůžeme. Doporučujeme do komentářů objednávky uvádět požadované míry pro kontrolu a lepší zařazení vaší velikosti.

Příklad postupu výběru vhodné velikosti kalhot:

Velikost v pase zjistěte dle kalhot, které vám nejlépe vyhovují a které se vám nejlépe nosí. Vaše kalhoty změříte tak, že je v zapnutém a napnutém stavu přiložíte k metru a výsledek vynásobíte dvěma. Tento výsledek bude nejblíže k vámi požadované velikosti. (A - délka kalhot, B - délka od rozkroku, C - délka sedu, D - obvod boků, E - obvod stehen, F - obvod nohavice).

 

  

 

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace