O nás

Nadměrné oděvy, nadměrné velikosti - Nadměrky.cz

Naše malá rodinná firma zabývající se prodejem široké škály oděvů v nadměrných velikostech byla založena v roce 2001 se sídlem a kamenným obchodem v sedm století starém Broumově, který je středem Broumovské kotliny, nejsevernějšího výběžku východních Čech. Kouzelným místem kterým protéká řeka Stěnava a po obvodu se tyčí Javoří hory s pískovcovými Broumovskými stěnami.

Od roku 2004 působíme i na internetu, kde formou internetového obchodu - www.nadmerky.cz úspěšně rozesíláme zboží nejen po Česku a Slovensku, ale i do dalších zemí Evropské unie. Vždy jsme preferovali a preferujeme kvalitní výrobky nejčastěji české výroby. Uznáváme osobní přístup a jsme schopni plnit individuální přání našich zákazníků. Máte-li tedy jakýkoli dotaz nebo přání, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme.

S přátelským pozdravem Marie Langerová

 

Napsali nám:


Dobrý den,

již včera odpoledne jsem si z ZBOXU zásilku od Vás vyzvedla. To byla ale rychlost. Moc děkuji a přeji nádherný víkend a mnoho spokojených zákazníků jako jsem já :-)

Eva Blechová


Dobrý den,

moc děkuji za překrásné modely, které jsem od Vás dostala v pečlivě zabaleném balíčku. Myslím si, že na tak překrásné oblečení se vyplatí chviličku počkat. Děkuji za milý dárek, který jistě potěší našeho budoucího prvňáčka. Letos bude díky Vám hodně radosti pod stromečkem.

Přeji hodně pracovních úspěchů a osobního štěstí.

Alena Faustová


Rifle došly v pořádku a sedí. Děkuji a jestli Vám to nebude vadit budu i dál vašim zákazníkem.

S pozdravem J. Válek


Dobrý den,

přišel mi balík s objednaným zbožím a musím vám napsat, že jsem velice příjemně překvapena. Objednávala jsem poprvé a všechno mi perfektně sedlo, i když délku bych přivítala ještě tak o 10 cm delší. Jinak zpracování i materiál opravdu perfektní. Takže moc děkuji a přeji hodně spokojených zákazníků.

S pozdravem Jana Vlachová


Dobrý den,

balíček dnes došel. Trička jsou bezvadná, moc děkuji za ochotu a příjemné jednání, vážím si toho.

S pozdravem Renata Filipčíková


Paní Langerová,

mnohokrát děkuji za zaslání bundy, je moc krásná. Určitě Vás doporučím a v budoucnu objednám určitě něco opět. Měla jsem velkou radost, zásilka přišla v pořádku. Byl to dárek od mého muže.

Hezký den a pěkný nadcházející víkend. S pozdravem Eva a Milan Pavlíkovi


Dobrý den paní Langerová,

chtěla bych Vám poděkovat za ušití bundy. Je moc pěkná a padne perfektně. Prosím jakou máme tedy velikost, abych do budoucna věděla, protože vaše služby budeme určitě využívat. Bylo by možné ušít ze stejného materialu i vestu?

Ještě jednou moc děkuji. S pozdravem O. Křížová


Krásný den přeji,

s Vaší zásilkou jsem moc spokojená, zboží je ve vynikající kvalitě, jsem ráda, že jsem Vás objevila na internetu. Patří Vám můj obdiv a jen chvála, moc si vás vážím a jsem vaše nadměrně spokojená zákaznice. Ještě jednou díky a jen Vám přejí hodně spokojených zákazníků, budu Vaší práci jen chválit... Děkuji.

Gita Ženíšková


Dobrý večer,

balík dnes dorazil. Kabátek jste odhadla perfektně, už jsem ho dnes měla na sobě a mikča a plavky jsou vánoční dárky, tak snad taky budou OK. Moc děkuji za přiložené dárečky, kapsa na krk udělala mé dcerce velkou radost. Ještě jednou moc děkuji a přeji krásné Vánoce.

Katka Hrabětová


Dobrý den,

dnes jsem od Vás obdržela objednané mikiny a jsem velmi spokojená. Líbí se mi a hlavně padnou. Škoda, že neděláte dámské mikiny s královskou modrou. To bych si hned objednala, ta se mi opravdu líbí. Přeji krásné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů ve Vašem podnikání.

Ještě jednou děkuji. Kopecká Hana


Vážená paní Langerová,

dnes jsem si bundu vyzvedl. Opět vše proběhlo brilantně. Navíc Vám chci poděkovat za akceptaci úprav. Bunda mi "sedí" naprosto perfektně a jsem opětovně nadšený. Ještě jednou velké díky a poprosím Vás, máte-li archivovány někde moje míry, nebo střih, podle kterého jste nyní šili... Uchovejte ho. Po zkušenostech s Vaší firmou předpokládám i další spolupráci.

Váš velmi spokojený zákazník... František Plešner


Zdravím,

kalhoty přišly v pořádku a jsou snad ještě lépe střižené než minule. Alespoň mám ten pocit, že sedí ještě lépe.

Moc díky !!!

Jana U. Hrdinková


Přejeme Vám krásné a pohodové Vánoce, mnoho štěstí, zdraví v Novém roce a děkujeme za Vaše služby s tak milým a přátelským jednáním, které tak všude chybí. Ještě jednou díky Eva Ježková Úpice a syn Adam Dostál.

PS: Bunda je bezvadná.


Dobrý den paní Langerová,

kalhoty dnes dorazily, vypadají dobře, barvy jsou hezké. Ráda bych Vám poděkovala za ochotu. Přeji Vám hodně úspěchů ve Vaší práci, krásné Vánoce a hlavně hodně zdraví.

S pozdravem Alena Štolbová.


Dobrý den, Maruško,

ve středu dorazil softshellová bunda. Je úžasná a bezvadná ! Moc děkuji ! Přeji Vám mnoho spokojených zákazníků, ať se Vám daří a máte pořád tak šikovné švadlenky!

Mějte se hezky, s pozdravem Michaela Bláhová.


Dobrý den,

dnes jsem obdržela sukni a jsem z ní nadšená, moc se mí líbí. Chci Vám poděkovat za to, že prodáváte a snad i vyrábíte kvalitní českou konfekci. Ještě jednou děkuji a držím palce v konkurenčním boji s ostatními.

Karla Jermolajevová


Dobrý den,

bunda dorazila a po prvních zkušenostech jsem z ní nadšený. Děkuji Vám za dodávku. Bunda je perfektní, jsem moc spokojený.

S pozdravem a přáním budoucí spolupráce... František Plešner


Zdravím, paní Langerová,

dnes jsem si vyzvedla mikinu a musím moc poděkovat. Je šitá přímo na mně a potěšila mě i ta malá kapsička přiložená k ní. Mám opravdu radost a hned zítra si ji vezmu ven, je hezky, svítí sluníčko.

Jarmila Poláková


Vážená paní Langerová,

děkuji za rychlé jednání. Bundy jsou moc hezké, jen se nám zcela "nepotkala" ta modrá barva, ale snad to klientovi nebude vadit - mají jinou modrou v logu - takovou klasickou modrou - ta Vaše je více do azurova. V případě další poptávky po tomto sortimentu v nadměrné velikosti Vás budu kontaktovat (nyní již s přihlédnutím k tomu, že nejste plátce DPH).

S pozdravem a přáním příjemného víkendu - Michaela Vegnerová.

 

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace